3 Sürgün Yaş Çay Paraları Ödenmeye başlandı


Ak Parti Rize İl Başkanı Yılmaz Katmer Çaykur Genel Müdürü Erkem Yüce’yi Makamında Ziyaret Etti. Ziyarette 2008 Yılı Yaş Çay Bedellerinin Ödenmesi Çalışmaları Hakkında Bilgi Alan İl Başkanı Katmer Ayrıca Hac Vazifesi Görevini Yerine Getiren Erkem Yüce’yi Tebrik Etti.

Haber Fotoğraf Bayram Ali Kavalcı

Ak Parti İl Başkanı Yılmaz Katmer ;” Çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret ederek, 2008 yılı en son yaş çay bedellerinin ödenmesi çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunup, müstahsilimizin Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğümüzden en son yaş çay paraları alacakları çalışmalarının tamamlanıp hemen yılın başında ödemelere başlamasından üreticilerimiz, esnafımız ve bölge halkımız adına mutluluk duyduk. Ayrıca hac görevi vazifesini yerine getiren, Genel Müdür Ekrem Yüce’yi tebrik ettiler.

 

Çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce;” Bu yıl’da ikinci sürgün yaş çay ödemelerini geçen seneye göre daha erken ödeyerek tamamlamış olduk.  Üreticilerimize bu ödemlerimizin bitirilmesinin ardından kaldığımız yerden son ödemelerin hazırlıklarını da tamamlamış bulunuyoruz. Müstahsillerimize en son yaş çay ödemlerimize 5 Ocak 2009 tarihinde başlamış bulunmaktayız. Bugün itibari ile 5 milyon TL’yle ödemelerimize start vermiş bulunmaktayız. Ödemlerimize nakit girişlerimiz akışı içersinde aralıksız devam edeceğiz. Tüm üretici ve tüketicilerimizin yeni yıllarını tebrik ediyor, ülke ve millet olarak, sağlık, mutluluk ve bereketli bir yıl geçirmemizi Allah’tan temenni ediyorum.”dedi.

            Genel Müdür Yüce’yi ziyarette, Ak Parti il Başkanı Yılmaz Katmer’le birlikte yardımcıları Kaya Yıldırım ve Osman Karavin’de iştirak ettiler.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !